Харкiв вже три днi гудить, повсюди святковi заходи, пiснi, танцi, iгри, вчора в центральному парку були на атракцiонах, сьогоднi на Набережнiй... Шашлык... башлик.. павлiн-мавлiн... Що у Вас, кипить?
- Per aspera
- Ігри, розваги
- 2017-08-25 16:32
5
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
У нас за 15 минут флаг подняли,потом дети потанцевали и попели.А завтра будут петь и плясать всякие звездюли ..
У меня уже ни сил ни желания на веселье

Ну маленько отдохните и вперед -назад за лиловыми кроликами
Культурно лежу на диване)
В позі зірочки?
Ручки та ніженьки в сторони?
Калачиком)
На бочку?
Ну да)
Классно
Вибачаюсь..
Незнаю, я нікуди не ходила
Ми погуляли)
Наскільки мені відомо в Харкові день міста, то чого б йому не гудіти.
Та день незалежностi
...і день міста.