ХРИСТОС РАЖДАЄТЬСЯ! .
СЛАВІМО ЙОГО?
1Закрите
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Гробовая тишина)))
І що ?.
Головне я своє ставлення проявив до такого чудового праздника і до Ісуса, та і всіх славян - христіян на ресурсі привітав.
Твоя думка по будь-якому питанню мене не цікавить.Ти троль і пустий балабол....пустишка.
Від троля нічого конструктивного не дочекаєшся ....як і привітань від бусурманів - ординців.
Религия уже стала в моде)))Я когда вижу как пьяное сельское быдло не снимая шапки креститься,я хочу стать пионЭром))
А ким ти себе почуваєш , коли КГБіст в церкві свічку в руках тримає , підерас його благословляє, а поза церквою убиває одновірців - жінок, дітей руками ними озброєними терористів і ЗС під його управлінням ?.