Щастя що не "Запорожець", а то могло ще не таке бути.
Як Вам "Таврія" - шедевр українського автопрома? .
2Закрите
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Оце так! Відскакувала та таврія чи що? В мене до речі колись була таврія з перших випусків, на фоні "жигулєй", вельми нічогенька. Через рік продав за ген.дорученням, та мав купу мороки. На ній потім якісь "вєжливие люди" контрабанду вивозили за кордон. Там дійсно є куди що сховати, а оскільки автівка була на мені, про всяк випадок потурбували і мене.
Скорше всього вона їх спровокувала відскошивши вбік , а вони між собою шандирахнулися.
Тоді це вже стратегія!
Ого...а ещё говорят плохие авто в Украине делают.Таких пускать на таран руских БТР нужно))
Таврія - сила ! . Це тобі не "ока" , в якій і перднути не можна .... роздує і лопне як кулька.