- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
15
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 2 дня тому+6Думаю що це круто. -
-
-
Ice Hockey 2 дня тому+4Совет да любовь.
Зараз відповідають
Всі-
Chubchik81 5 годин томуНо самое интересное то, что и она тоже рак... -
Марічка 8 годин томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
-
Марічка 8 годин тому
-
Марічка 8 годин тому
-
Chubchik81 8 годин томуНі. Вона звичайна медсестра. Сирота. Але я... -
-
Night traveler 1 день тому
-
Ice Hockey 1 день томуПривет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
Что бы люди, которые мне дороги, враз стали СЧАСТЛИВЫ без всяких оговорок
Вот бы случилось Чудо , и я всегда была довольна собой !!!
В медицині існує так званий закон парних випадків. Так от мені хочеться чуда в парний випадок. Пам*ятаєш, як впав літак зі всим польским керівництвом? Так от мені дуже хочеться парного до цього випадка, але щоб на борту було керівництво з тих, хто намагається знищити Україну, не важливо наше, чи москальське - щоб зібралися на один борт і хором всі до пекла.
Та ні, Терусю - важливо. Повторення1917 року, коли дворян вигнали з маєтків (зараз вони називаються алігархи) і матроси накакали у дорогоцінні вази в Зімнєм?
Рабочіх-хрєстьян не потрібно, Понамарьова не хочу золотозубого, будь він тричі вдоску "свой рабатяга".
Нехай будуть грамотні, знають англійську і почуваються "на рівних" по Гєйропах і Омериках. Так, вони будуть багаті- бо розумні, що поробиш. Так воно є.
Під нуль всіх, хто намагається знищити Україну і не важливо, як він говорить, українською, російською, чи англійською.
Я про керівництво. Хтось вважає - "знищують", але ж якось ми ще живі, з хлібом і до хліба. То ж нехай їм теж- здоров'ячка.
А от ХЙЛо з своєю сворою- нехай падають далі..
Ти до бувших ригів і їхніх підмахувачів у керівництві занадто лояльна. Під нуль.
Ех, Теро... Та я живу серед ригів і сєпарів.. Навіть неприкритих. Тому і не хочу жодного шансу давати, щоб хтось порушив нинішній баланс, колихнув здуру-на їхню користь.
Довгоочікуваного, але щоб воно прийшло несподівано. Ну чудо щоб.. А не те що..
Метеорит упал на вр кабмин и ап
Крем,ну шо ж ты такой злой,нет шоб пожелаць им переселения...ну допустим на колыму
А краще одразу на той світ
Та я сама доброта,на Колыме ж холодно,чё мучить,хай поздыхають
От те смешно,а прикинь скоко людей осчастливить б одно такое мааааахонькое чудо
Чтобы решилась одна проблемка(
Она обязательно решится,по другому и быть не может!
А какого, его мечтать???)))Марш домой - и все чудо!!!

Дык,я ужо дома.....а на НГ обычно хочется не обычного...почему-то
Бывает))...С наступающим!!!)
...увидимся в новом году! 
Взаимно!!!))...Йо-хо-хо)))...
Оно у меня есть. Два племяши, мамзель, систер....
Обыкновенного такого чуда
Подробней,а то знаешь,у неба есть чувство юмора
Главное что бы было терпение, терпеть нас, а за формулировку чуда, то я еще в процессе обдумывания
Чтобы Оксана была рядом со мной. С наступающим, Славка.
И тебя с наступающим!
Любви. Привет
А муж в курсе?
Неа
Мдя,жаль его...
Чего?
Такое щастя яму привалило...
Доброе
Привет,Танюш!...желаю тебе оттаять в 2017 году,Снегуронька ты наша!
)))) пасибки
Ящик яблок молодильных!)))))
Тут главное не переесть их, а то вместо шампанского за молочной смесью и памперсами НГ проведешь
))))))это нужно гонца с серым волком послать....знакомый гонец есць?
Я чуда хочу, а не бизнес-план!