- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 22 години тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 4 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 4 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 4 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 4 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 5 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 6 годин тому
-
Олег Хмурый 15 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Бабка на двоє гадала(с))...
Потепління клімату -факт?
так шта нікакіх.
В зв'язку з потеплінням ,природні катаклізми - теж факт?))
Природні кото-клізми,які саме? Життєдіяльність людей впливає.. Вирубка гірських схилів, копання шахт...
А хоч би й сніг у Африці...всі біди від людей((...
Хз. поживемо-побачимо.
Если шо будем грецца)))
Угу. методом трения. ))
Не? не то? а шо?
То,то..
Я смотрю, грелся недавно?)))
Не
А я не вірю.. Які-такі ознаки того..Хтось чув- що взагалі існує той цикл у 32 роки. Я уперше напр.
1984 рік- а що воно тоді було? Мороз. страшний? я забула..
Я також. взагалі не заморочуюсь. всі під Богом ходимо. як буде, так і буде.
Хто прогнозує більш ніж на днів п'ять, з того можна сміливо посмітися...
Похуй я майже закiнчив з модернiзацiею системы опалення
Твердим паливом? (паркет, паркан, папір )))
5 тон торфяного брикету 9.900 грн.
Ні, не вірю
Треба купувати, щось в*язане i тепле((
Виходить - таки нині той самий 32 рік?
Щось не радуе (( Хоча i втеплили декiлька рокiв тому, але те як вони почали опалювати не надае оптимiзму(( До речi, помiтив, що побутовий газ кращоi якостi став!
Не можу пригадати- що було взимку 1984р. надто давно то було. стосовно опалення- у нас опалюють- просто "ташкент". Тому що є лічильник. При +20 у березні опалювали як при мінус 20... А там де немає- просто беруть по повній, все ж одно не перевіриш. Я б воліла вдягти зайву кофту. але не опалювати вулицю.Задвижки прикручувати забороняли, на вході вода сягала +98. Нормально?
Це круто! У нас на нас економлять
Ну як же круто... Адже кожен градус слід оплачувати.. У хаті було постійно +25,26.. Доходило і до +27.
У на в ту зиму 23 потолок( Але це тепло))
Алежик у тя скопировал тех кто ему ниатвечает?))
а по теме,не,не верю))
Дім, то ж навіть не упороті..
То просто набридливі мухи. тролі, що займають місце у питанні ...нах вони?
За темою- я вірю, що клімат змінився в бік потепління...
Канеш,не поверишь с 1го жовтня аж ащющаю)))
Ото ж ))) У нас ще вранці в тіні було +17. Вдень буде всі +25.
Це англійські вчені вже давно довели, що потепління клімату.