Доброго ранку Україно моя! .
Доброго ранку громадяни України! .
Щасливого, сонячного Дня Вам и чистого неба над головою! .?
2
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Бесталаная родственица юсча... ИМХО
У нас , в Україні виховані люди ЗАВЖДИ вітаюся у відповідь на привітання. А НА росії відповідають так як ТИ і горемика - Петушара опущений
Иди проспись, пьянь...
Сам ти п'янь непробудна ..... дикарь .
Выйди на балкон заори,мож йобнуть чимось
Видалено.
Я на балконі.....
А тебе вже ЙОБнули ......чи ще продовжують трахати , петушара ?.
Значить продовжують...
Ну ТИ там того , тримайся !. Доброго тобі здоров'я!.
ТИ тримайся !. Доброго тобі здоров'я!.
Доброго тобі здоров'я!.