- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Слухайте, може я щось не розумію... Не русофобії раді, а справедливості для! Дивлюся Олімпіаду... Включається реклама. На ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ КАНАЛІ. У блоці реклами закликають купити якусь закваску для домашнього йогурта. ЧОМУ РОЛИК ПОВНІСТЮ РОСІЙСЬКОМОВНИЙ?! Чи може десь одна людина в Україні не зрозуміє, що означає слово ЗАКВАСКА, хай вона горить! Чи у нас не діє закон про рекламу?! Чи на це не може вплинути рекламний відділ ПЕРШОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УКРАЇНСЬКОГО КАНАЛУ?! У будь-якому випадку, цей продукт я купувати не буду.
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 8 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 1 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 6 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 1 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 4 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Новости Украиныв реальном времени
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
Рейтинг
-
ВНВ
47
-
Рада Данко
44
-
Марічка
31
-
Натаріс
29
-
Доктор Злой
26
-
Ice Hockey
23
-
Natali 19
22
-
Zoya
21
-
GMTA
18
-
Неперевершений...
17
-
Night traveler
17
-
Сью Кучеряшка
11
-
Gudyma_ S
11
-
Сонечко Яскрав...
11
-
tippi tip
5
-
Кье Беням
1
Кращі відповіді
-
Рада Данко 1 день тому+3Ну, хєрня теж буває різна. -
Натаріс 4 дня тому+2
відсип впевненості
-
Night traveler 3 дня, 17 годин тому+2Конечно. Показывайся нам голой
-
Рада Данко 3 дня, 17 годин тому+2Фортитьюд (серіал) тільки додивилася. Норм... -
Зараз відповідають
Всі-
Natali 19 47 хв. тому
-
Неперевершений... 1 годину томуУ тебе на все що ти не любиш така... -
Zoya 11 годин томуНі, я просто не люблю камуфляж такого відтінку)) -
Олег Хмурый 12 годин томуЯ перевірю, як мені виповниться 92. А тобі... -
Олег Хмурый 12 годин томуОй не раджу
-
Олег Хмурый 12 годин томуЧувак, у тебе на Audiomack лише один підписник... -
Олег Хмурый 12 годин томуНіфіга. Воно на ньому закінчиться. -
Марічка 14 години томуце ти для йобаря ноги голеш?
САша, ну ти ж наче розумний мущіна... Уяви-якщо для муз. ефіру депутани два роки не могли проголосувати загальноприйняту світову квоту для пісень національною (укр.) мовою (прибл. 33% від загалу). То про яку рекламу може йти мова? Рекламу оплачує ЗАМОВНИК.. Той, хто платить, той дєвушку танцуєт... Хочуть російськомовну рекламу- буде вам вона.... А ти галасуєш, репетуєш, провокуєш граждан на дурацькі коментарі про чергову "обманутість"...
Щоб ти був спокійним- я взагалі не купую рекламні продукти. Ні матраци дормео (укр. мовою), ні закваски для йогурта
Нуууу наиболее правильно сохранить русский язык.. это язык толстого, чехова и достоевского развеони виноваты что их язык попал в руки ОРКОВ? Это во-первых. А во-вторых нам нужно работать совсем в другом направлении даже ты ведёшься на такую ерунду как язык а все потому что нам нехватает индивидуальности как нации и это делает нас уязвимыми на теме языка поверь будь ты 100-ым ментальным украинцем вопрос поднятый тобой тебя бы не парил вообще.
До чого ж потрібно бути такою обмеженою людиною щоб призвіще знаних в світі людей писати так зневажливо.
Я зрозумів що ти спілкуєшся не на мові "ВЕЛИКИХ" , а на мові ординців - дикарів , потомками яких граждане россии і Є . Лише ЯЗЫК угро-фіно-татаро-монгол має стільки запозичених і нецензурних слів в своєму словаревому переліку.
Найбільш вірно - говорити на мові своїх предків , при цьому ще і не завадить знати ще 2-3 мови міжнародного спілкування.
И?
Так , ти не розумієш і я не розумію , і ще багато хто не розуміє як ми всі могли повірити в чесність влади , нас в котре одурили , мабуть ми того заслуговуємо , як не прикро це зізнавати . (
А я про що? А ведучі як радо в прямому ефірі переходять на абщєпанятний, як тільки на ньому заговорить гість студії. Це огидно. Уяви, якби під час Другої світової совєти в радіо ефірі переходили на німецьку мову. Уявив? Я - ні.
А ти хіба не КАКцап ?. До кого ТИ себе відносиш ?.
Для розширення твоїх знань в царині пізнання кацапщини :
- слово «кацап» вже віддавна знане в мовах багатьох східних турецьких племен і значить «різник», «лютий чоловік», «кат», «деспот», «злодій»;
- кацап походить від виразу «как цап» і пов'язане з російською традицією носити довгі бороди......;
- слово «кацап» — тюркського походження, і походить від арабського слова «касаб» (qassab), що означає «живодер», або «м'ясник», «той, що забиває худобу».
P.S : За однією з версій, прізвище «м'ясник» закріпилося після того, як під час взяття Казані, татарам (жителі Казані — столиця сучасного Татарстану) було пообіцяно, якщо вони здадуть місто без бою, то всім подарують життя. Проте коли татари здали зброю і відчинили ворота, то війська Івана Грозного вирізали майже все місто.
Пошел в пень..это я тебе мягко..
Та й ж про це і написав.....
Кацапи дискутувати не здатні ...... у них ЯЗЫК матерный.
За "мягкість" дякую .... я тебе теж мягенько .