- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 2 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 2 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Марічка 8 хв. томуА скіко для тебе нормально без секса? -
Zoya 8 годин тому
хай щастить)
-
Chubchik81 14 години томуНо самое интересное то, что и она тоже рак... -
Марічка 17 годин томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
-
Марічка 17 годин тому
-
Марічка 17 годин тому
-
Chubchik81 17 годин томуНі. Вона звичайна медсестра. Сирота. Але я... -
Chubchik81 18 годин томуТи ж з першого разу теж не зрозуміла що воно...
Конечно) но тоже пупсик ,как и ты )))
А почему, собственно?
Потому что он зануда )))
А почему он зануда я не знаю ))
Ашибаисси!
Ой он как начнёт нудеть по какому нить пустяку и бу-бу-бу, бу-бу-бу... прям спасу нет ))
А ты представляешь, что дома он этого не может сделать, а тут - отдушина. Войди в его положение!
А у меня всё наоборот )) Мне дома моск клюют. Я сюда прихожу как в отдушину а тут он ))
Кто в моё положение войдёт ?
Не общайся с ним, общайся с девушками...
Видалено.
Та Ви всі тут одинакові.
Дерите ЛАХА один з другого .... і це у вас називається спілкуванням чи/або суперечка з опонентом , яка доходить до матюків і особистих образ.
Виглядає так , що у Вас іншого життя в реалі то і немає.
Вас би всіх туди , де люди знають ціну свободі , ціну життя своїх близьких, а
слово "батьківщина" набагато більше значить для них ніж просто частинка Землі на Земній кулі. Сидите цілими днями в інеті , ялозите нервово сідницями, жуєте нервово соплі і активно тупієте . Невже це і є Ваш сенс життя в даний період Вашого розвитку. Життя ... воно ж таке коротке ......
Ты ещё кто такой ? )))
Типа ЧВ )
Той хто цінить друзів , побратимів , близьких ..... і знає що значить боронити свою БАТЬКІВЩИНУ!.
Больше на хвастуна похож.
А ти на кого подібний ?.
Охарактеризуй себе сам , а я подивлюся наскільки ти адекватна людина.
Ни на кого я не похож. И характеризовать я себя не буду ибо считаю что это смешно смотрится со стороны.
А вам порекомендую, прежде чем делать какие либо выводы пообщаться с людьми живущими на ресурсе в который вы пришли.
Я не прийшов на цей ресурс .... я на ньому давно був.
На ньому, на мій привеликий жаль, мало користувачів з якими я хотів би поспілкуватися може навіть в реалі . Немає тут тих, з ким можна і в розвідку піти і про життя-буття побалакати .
Приведи тех с кем интересно общаться.
А яке тобі діло до них. Це моя особиста справа і вона тебе не стосується.
Абсолютно никакого.
Просто возникает вопрос, зачем общаешься на ресурсе, пользователи которого тебе не нравятся ?
Я появляюся дуже-дуже рідко. Між поїздками ... Приїхав недавно з Європи і ось знову зібрався на відпочинок .... на Чорну Тису . Рибалка ... гори ... цікаві друзі. Ми там "забиваємо "на таких як ти і навіть в інет не заходимо . Хіба що з близькими по Скайпу чи Веберу поспілкуватися.На реабілітацію .... маю проблему з протезованим суглобом.
По твоїх питаннях , а особливо твоїх коментарях тобі теж багато хто на цьому ресурсі не до вподоби , а ти ж цілими днями тут "трешся" , як мойва під час нересту.. Я ж про таких як ти і написав у своїй відповіді.
Невже до тебе не дійшло ?.
Плохо когда язык бежит впереди ума.
Если бы ты общался тут чаще то знал бы что я месяцами тут не появляюсь.
Я ще ни одного разу не пам'ятаю щоб я зайшов , а тебе чи твоїх коментарів на протязі короткого проміжку в часі не було на ресурсі.
Какое слово в фразе "Если бы ты общался тут чаще то знал..." тебе не понятно ?
Твій статус видає ..... і список твоїх дружбанів . Так що нікому твоє ля-ля не потрібне.
Пока.
Бувай.
Аминь !!!
Пока.
Боже!.
Помилуй того грішника ....... разом з Амином.
Не удивительно что у тебя нет друзей.
То ти виявляється ще й "лабух"..... бавишся фотошопчиками дешевенькими. Лабаєш будь-що , аби гроші платили.
Як я раніше не здогадався.
Я даю перевагу реальним друзям , в житті ..... щоб розмова була око-в-око і на вуха не вішали локшину.
Закончились аргументы и ты перешёл на оскорбления ?
Ничего страшного. Я никогда не обижаюсь на людей с ограниченным интеллектом.
У каждого свои тараканы))...
Рекордсмен Гиннеса
10500%. да ещё какой
А он мне не верит )))
И говорит что я первый кто ему сказал об этом ))
Нагло врет
я ему ПОСТОЯННО это говорю)
Ещё и врун ?? ))) так и