У Р А! . Савченко вже летить в Україну...?

ua.112.ua/...dzherelo-313794.html
Савченко вже летить в Україну, - Reuters
Зустріли Надію Савченко прес-секретар Президента України Владислав Цеголко та заступник спікера Верховної Ради Ірина Геращенко

Відповіді (2)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
  • Добрый дядя2016-05-25 14:21

    Самолет с украинской наводчицей Савченко ориентировочно приземлится в аэропорту «Борисполь» в 14:43 мск.

    • Артур Иванов2016-05-25 13:13

      Ну и шо? И нахрен нам та Сявченко?

      • Дійсно ... для чого вона вам НА росії ?. У вас тюрми і так невинно-засудженими громадянами росії переповнені. А стільки ще повернеться зі сходу України які не відбули у вас термінів ув'язнення , террористів , мародерів . Почнеться те саме , до чого вони привикли в Україні..... Поліції і судам росії роботи добавиться .

      • Почему Россия с маленькой буквы ,во-первых? А во-вторых, на хрен Сявченко в Хохланде, там и без неё нациков хватает, взять того же Парашку, являющегося Презиком всея Бандерии!

      • Варвари ще про нациків тут розсусолюють. Вам в жопу язик і ..... мовчати і соплі мовчки жувати.

        Це ви шизонуті фашисти під зіркою кремля і іконами РПЦ чорні справи по всьому світу творите....

    Поставити питання
    Реклама

    Опитування

    Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

    Реклама