A що апаратіка який провірить*( вжик вжик і зелене світло*) не маєш? Аяайяй))
A що апаратіка який провірить*( вжик вжик і зелене світло*) не маєш? Аяайяй))
Ой блін у мене тут сідничний нерв защемило ледве ногу соваю...оце жесть яке "извращение"
. Я от не збиралась це пробувати але так сталось 
Ой як кажуть італійці закрилось вікно відкриються двері
. Ніт.. хіба в море грошей 
Ні звичайно... я не розумію чому як брати і розкрадати кредити то ми самі) а як срака- то всі нам винні... ти думаєш ніхто не знає яки ми є насправді ?)
У мене буває що не орієнтуюсь де я і який взагалі день,а ти кажеш в ліжку ... 
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі