Natali 192022-01-08 16:50От чесно кажу... я цього не сприймаю і не розумію... навіщо? Жінок як пригноблюваои так і продовжують це робити ...
Без поняття.... бачу, що в кашу собі плюнути не дадуть))
Natali 192022-01-06 19:57О боже то мабуть таки точно Різдво - всі повернулись до хати ...
. Здоров зорянку))







Новенькі