Все добре..хтось кучеряшку Ксенію чув?
Є мала подруги виїхала з Києва і уже який день без звязку .в Іванково. там немає світла бо в останне написала що чоловіки намагались налагодити і їх хотіли розстріляти рос війська ...
Я так розумію що після другої світової москалі заслабли такою хворобою як "чистий арієць "і вирішили що це мають бути вони ... навіть німці такими падлюками не були з цивільними... а ці ще й своїх садять і лупцюють ... уже така деградація що далі тільки амеби
Яка приємна новина.. дуже люблю цю жіночку... . на даний момент здоров'я а потім кохання і всього лише найкращого! 
Я другий день слухаю москальські новини і диву дивуюсь. .. до чого наші українці хитрі вічно ту бідні Росію най..ють..уже біологічну зброю найшли.. я так розумію що і ковід наших рук діло)))
Тебе пробачать ті мами які зараз ховають діток... ? Всім стидно але усі сидять і моляться в тихушку хуйлу .. та бог вас простить а ми думаю ні! У мене тут 78 м діток сиріт уже..забереш і нагодуєш ?
в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі