Я ведусь на все 
Йде боротьба добра і зла .. ми для них просто душі і тіла.. а ці :существа" це біси .. вірю що добро таки переможе ..
У мене одна мрія - перемога і смерть москалям...дві в одній- можна? Привіт!!
Про їхні втрати кожен день.. щоб не було їм спокою ... наші ж тільки для нас .. ми ними пишаємось але рашисту казати не будемо...
Так хочеться вже гахнути усюди куди долетить...кожен раз коли дивлюсь на діток без ніг та рук...
Так коли саджу картоплю то думаю вічно що мало.. а як копаю то радію що стало розуму більше не посадити
. Ти на цьому тижні зайнятий часом? 
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі