Буває... 
Мені шось після відео розтрілу нашого воїна аж зле стало .. скільки ми ще будемо шкодував тих паскуд ..
Я мала курси і їхала 3 рази в тиждень в сусідне місто 60 км туди і 60 назад ... я заходила на курси мокра і з мене теkло пл спині і це був лютий...
Воно тобі тре.. те село .. вже як скачувати то цілі міста 
Не знаю мої чоловіки уже давно на фронті... один правда в травні загинув... з диванів всі молодці.
Хоча я вважаю що тил це теж сила..
Ну мені 43 .. і чесно кажучи ще дах зносить на раз... особливо від Таніного вінігрету 
в онлайн режиме
в реальном времени
все регионы Украины
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі