Звичайно.
В українській "одруження"
Ну і нормально. Це тільки в нашій країні обов*язково треба мати вищу освіту. І нічого, що по ній не працюєш ні дня. А там не можеш в універі вчитися - не мучай кришу. Сантехніки теж країні потрібні. І частіше, ніж юристи.
Буває... Я колись в Скаймолі совалась і такого мужичка побачила - словами не описати. Вперше в житті я стояла, я вкопана і по-дурному на нього витріщалася. Навіть соромно не було )))
Нас хрущі задрали. Відкладають личинки, а ті личинки потім жеруть, як не в себе все, шо попадається - полуницю, картоплі, моркву....
а шо то за жук такий гарний?
Я була підлітком, мало виповнитися 13 років. Сестрі було п*ять рочків. На першотравневу демонстрацію, потім і на 9 травня вигнали. Була спека. Пам*ятаю, у сестри зачіска була - дві коси з проділом - шкіра на проділі згоріла до багряного кольору.... якісь такі дитячі спогади....
Вже потім як дізналися, що сталося, мама руки заламувала, знаючи, що це таке і чим закінчиться... а шо вона могла?
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
все регионы Украины
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі