В людяності, чесності
Я буду щаслива. Сьогодні прийшлося на відкритому сонці півтори години простояти. Панамку забула. Голова болить, очі червоні, морда червона. Дощу буду рада
Хто плавати не вміє, той буде хорошим бійцем. Йому програти ну ніяк не виходить)))
Хороший серіал, мені колись сподобався.
З Машковим колись дивилася все підряд.
Недавно для себе відкрила Віру Фармігу. Буду дивитися все, в чому знялася
Дощ не може йти вічно (с) - чув про таке? Просто живи. Рано, чи пізно це все минеться
Я би сказала навпаки. Коли помирає близький, всі сварки, попрікання і претензії починають різати по живому. І вже шкодуєш, що так було, а зробити нічого не можеш. І хоч в зашморг лізь від болю
Традиційними - свинячий ошийок. Свіжий. Не фермерський. Маринад відповідний до свіжого м*яса: сіль, перець, цибуля.
А чого ж воно "страшнєнькую" трахать надумав? Хай одразу йде до раскрасавішни. Передай йому ці слова від тьоті Тери, хай попіниться трохи
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
Играть!
в реальном времени
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі