Відповіді Тера

  • Тера2018-05-09 20:09

    Ні, ми сьогодні взагалі доїдали вчорашнє )

    • Тера2018-05-09 19:33

      • Тера2018-05-08 19:56

        Поняття не маю, Рада, хто тут що ділить. Я не встигаю все читати. Якесь життя шалене настало, літаю, як ворона розхристана, нічого не встигаю.

        • Тера2018-05-08 17:56

          Я тут почитала. Людям смішно. Коли з моєю кішкою таке було, мені це не здавалося смішним. Вона на щось дивилася квадратними очима, до чогось в кутку принюхувалася, боялася, шерсть ставала дибом, від чогось втікала...ну його нах таку поведінку. У мене серце в труси від страху випадало.

          • Тера2018-05-08 17:51

            1 — Вы — полководец в душе. Несгибаемый характер и стремление победить умножают ваши реальные силы в несколько раз. Вы никогда не растеряетесь в трудной ситуации и всегда придумаете, как поступить, да еще и добьетесь наилучшего результата.

            А було

            7 — Вам всегда интересны новые области знания, вы легко и с удовольствием их осваиваете. У вас получается строить бизнес, тем более, что руководство людьми вам очень по вкусу. Вас можно иногда назвать занудой из-за склонности копаться в каждой детали, но зато ваше дело будет работать как часы благодаря такому подходу.

            • Тера2018-05-07 20:51

              Для мене це грубість. Просто грубість. Від самого найпростішого варіанта - грубого звернення: "Ей!" до найгіршого вияву - низьких вчинків

              • Тера2018-05-07 15:56

                цікаво, якби у нас не було рейтинга, гімно саме б відвалилося? )

                • Тера2018-05-06 22:16

                  Питання: "Чого ходив?" ))

                  • Тера2018-05-06 21:58

                    Так-так, незмінно настає час, коли чимось новеньким являється обпісяний вужик))

                    • Тера2018-05-06 19:29

                      Років 5 назад я свій ДН відзначила тим, що три дні нічого не робила. Від слова взагалі. Навіть посуд не мила. Просто блукали містом, їли в кав*ярнях, фоткали цікаві моменти, пили пиво і підглядали за нареченими ). Травневий Львів був холодним, як жовтень. В кав*ярні на терасі нам подали пледи, взута була в чоботи, зверху осіння куртка - отакий був тоді кінець травня. І так мріялося про тепле сонечко ))

                      Тепер сидимо і хочемо тіні, і просимо дощу, і вже давно літо

                      • Тера2018-05-06 19:12

                        Я інколи речі в Будинок милосердя завожу. То втілена самотність. Всі інші розмови про самотність - це просто дурний настрій

                        • Тера2018-05-06 18:54

                          Ніяк. Я сама така, якщо мене вранці зачепити.

                          А щоб не було того зу-зу-зу, мене вранці краще нічого не питати, нічим не грузити, взагалі мовчати, як риба об лід...поки сама не заговорю.

                          • Тера2018-05-06 18:47

                            Буду щаслива ))

                            • Тера2018-05-04 23:41

                              Замовити піцу

                              • Тера2018-05-04 23:38

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама