Я давно перестала радіти таким речам ) (і мене це не турбує)
Нам знайома жене. Калганівку робимо. Оскільки вживаємо дуже помірно, однієї вигонки вистачає на кілька років.
Насправді цей посуд використовують по-різному. У мене дві такі штуки. У великій лежать квіти, на дні кольоровий пісок. У меншій - писанки. Деяким писанкам вже більше десяти років
Ні. Просто кажу "новинка-новинка, щоб не боліла голова і спинка" - і їм)) Отак позавчора почала їсти свою полуницю. А сьогодні серце теліпається, як гімно в ополонці, голова розвалюється з 7 ранку, пігулки жеру жменями - і ніфіга, новинка не допомогла)) Звідси висновки: ритуали дєцтва - брехня))
Не прокоментую, бо це треба залізти в новину і почитати все докладно. А я знаю історію тільки поверхнево.
Шо, апять срачі? ))Пороблено - не інакше
_____
по темі: це нормально, якщо обидва цього хочуть
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі