Все залежить від світогляду людини. А світогляд формується вихованням, освіченістю, здатністю сприймати і обробляти інформацію. Люди обмежені обмежено мислять.
Я знаю пару, де їй 50, а йому 30 і побралися не вчора. Ну і що? Та нічого. Мені байдуже. Добре людям - хай живуть. Хай спить хо з ким хоче







Новенькі