А нащо?
Дуже шкодую, що деяких людей намагалася пізнати ближче. Було би краще, якби так і залишилися на відстані витягнутої руки.
Думала, мені одній вухо ріже. Куди вже тільки та баба Юля не лізла. Вже в рекламі як Мати Тереза
Всяке буває в житті. На то вона і сім*я, щоб один одному підставляти плече і прикривати спину.
Я тобі скажу, як казала наша бабця: "З великої хмари малий дощ". Не уявляю при цій спеці, що би робили, якби ще мали фазенду. Все би згоріло, мабуть. А біля будинку простіше: крапельний полив увімкнули - ніч капає. Але навіть найкраще поливання не замінить дощу.
Прочитала з інтересом. Текст не здивував. Таких речей про вєлікую савєцкую страну безліч
Ну, по-перше, роздуте еґо. По-друге, порівняння не на користь нової пасії (чоловіки завжди усіх порівнюють). По-третє (і це вже вікове), будувати нові стосунки тяжко, якщо тобі не 25. Ще є багато пунктів, але то вже не загальне для всіх, а індивудуальне
розрахунок був простий: або позбудуся безтолкового чоловіка, або отримаю млн-и - і те, і друге на користь )
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі