Резко на грудь з 16.40 до 17.20 -
валяюсь
Ой, я скористалася дарунком погоди і пересадила квіти. Ну і варення з малини було не жарко закривати.
Правильно, їхати не варт. Тут їдять мальчікав в трусіках, а за рускую рєчь вбивають нам місці ))
Яка різниця, який ТВ-канал дивитися, а який - ні? Пиздять всі. А хороший, чи не хороший канал - це питання дуже суб*єктивне. Хорошим ТВ-каналом людина вважає той, чиї новини їй більше подобаються
Якщо буде нормальне покриття і велодоріжки, щоб "хрустики" під колеса не лізли, то можна й звузити.
Привіт.
Ні, молоду ще не їмо. Стара є нормальна. До речі, борщ з молодої не такий смачний чомусь )
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі