За такого нема потреби. А за інші варіанти - кращі - можна й подумати. Вдвох бути щасливими - воно ж краще, ніж одному радіти ))
За такого нема потреби. А за інші варіанти - кращі - можна й подумати. Вдвох бути щасливими - воно ж краще, ніж одному радіти ))
Турки знають про нашу війну. Туркам не подобається, що росіяни поводяться, як свині, але вони їм посміхаються, бо така політика отелів: клієнтам догоджати.
І ще - вони розуміють різницю між українцями і росіянами. Коли ти кажеш, що ти з України, кивають головою і талдичать: "Но Раша, - Юкрейн"
Хитро зроблений фермер...
коли починають розказувати, що поле фермерське, тому що хоче, те і робить, людина просто не доганяє, що й вона сама з того поля жере
Якщо ти не чуєш, не значить, що її немає. Ти, Буранофф, свої комплекси на українців не навішуй. Росіянин? Говориш російською?
... говори, поки ми добрі))
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі