інклюзивне навчання- це хороша справа. Але наші школи до цього не готові. Зовсім. По-перше, обладнання шкіл. По-друге, вчителі мають пройти підготовку. По-третє, батьки дітей мають мати зелене поняття про інклюзивну освіту. Одним словом, все у нас робиться з бухти-барахти.
порвало







Новенькі