Чистка, звичайно. А то зі сніданком всю каку з рота можна з*їсти))
Всім нормальним людям заважає. Ми живемо у власному будинку. Тут всі сусіди і їхня робота вже по графіку: хтось в 5 ранку виїздить на роботу - чути. Хтось косить траву - чути. Хтось свариться - чути. Один сусід вдома влаштував майстерню і туди днями валять машини - чути. І якось у всіх одночасно понароджувалися діти. На вулиці дитячий садок (+ циганські діти виходять гратися) - писк і крик. Крім як змиритися нічого не придумаєш. А! І ще вишенька на торті: цигани на вулиці отаборилися ))))
Навіть я свого найголовнішого недоліку не знаю. Інколи здається, що взагалі себе не знаю
Як не дивно, по-різному. У вихідні й відпустці їмо всі разом, в робочий сезон разом виходить тільки поснідати і повечеряти
Я ще не зустрічала таких людей, яких би мені хотілося повернути. Пішли і пішли, значить, так треба
Там транспорт їздить по графіку. Відступ від графіку - це вже має щось статися особливе. Тому все прораховано, за скільки часу ти можеш потрапити з пункту А в пункт Б. І тому оплата проїзду похвилинно - це правильно.
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі