Відповіді Тера

  • Тера2018-07-29 23:16

    Ароматизація і зараз є. Ллєш кондиціонер і пахне.

    Раніше прання - це було історією на цілий божий день. Жінки питали одна одної: "Що будеш робити?" - "Прати". І так у відповідь: "Ууууу.... Розумію, удачі" ))

    Тепер, блд, лінь закинути.

    Придумайте в пралку функцію самостійної загрузки одягу! ))

    • Тера2018-07-29 22:39

      На манєже всьо тє же...

      • Тера2018-07-29 22:32

        Легесенько

        • Тера2018-07-29 22:30

          А я сьогодні закінчила дивитися серіал про блядєй ))

          • Тера2018-07-29 22:27

            Нічим не напиваюся, крім звичайної води. Компот п*ю тоді , коли хочеться чогось солодкого, але це дуже рідко буває

            • Тера2018-07-29 19:51

              Я люблю таких людей - молодий, але з мозком. Не люблю тих, хто живе одним днем і так, наче завтра вже не буде.

              • Тера2018-07-29 17:36

                Ніт, я люблю літо і ще осінь може бути теплою і сухою. А зими у нас і так багато

                • Тера2018-07-29 17:35

                  У мене коли хреновий настрій, я мовчки читаю

                  • Тера2018-07-29 16:57

                    Терпіти ненавиджу збирати валізи, фу.... Платила би кому, щоб валізи збирали)

                    І я не завжди у відпустці куди-небудь їду, часто їду в робочий період, тому настрій подорожі мене ніколи не колише.... А валізи збирати не люблю, да

                    • Тера2018-07-28 23:18

                      Взагалі не розумію, нащо ви спілкуєтесь? Ну не виходить у вас, різні ви, спілкуйтеся з іншими.

                      • Тера2018-07-28 22:42

                        Як колись сказала моя бабуня: "Чоловік дітей зробив - тоді яйця відрізати і хай має собі святий спокій"

                        • Тера2018-07-28 22:29

                          Літо цього року душне, аж млосно, люди пітніють, як коні. Я в такі дні можу й кілька разів на день перевдягтися

                          • Тера2018-07-28 22:17

                            Ми тими собачими поясами душимо невдячних чоловіків.

                            • Тера2018-07-28 19:36

                              Була, валізу манаток накупила)

                              • Тера2018-07-27 23:05

                                Яке помешкання у чоловіка?

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама