Відповіді Тера

  • Тера2018-08-07 23:27

    Мишей і щурів ганяють )

    • Тера2018-08-07 22:12

      О, прокинувся. Я ж тільки казала про позорисько Коломоєц-ТВ, а ти те позорисько розносиш

      • Тера2018-08-07 19:44

        Ноги у чоловічого інфантилізму ростуть у вихованні. Довго під маминими спідницями сидите і сісю ссете. А по-нормальному, то в 18 років з валізою у світ і живи дорослою людиною, про мамку забудь

        • Тера2018-08-07 19:14

          Коля хоче сексу. Будь-якою ціною ))

          • Тера2018-08-07 18:57

            "Молодой человек, можно вам отсосать? "Я настолько подо#уел от такого вопроса, что чуть не поперхнулся. Даже пиво не в то горло пошло. Сказал ей, что я здесь как бы не один." (с).... Цікаве кіно: ти не сказав, що не можна, ти дав їй надію - зараз я не один, але якби був один.... ))))

            Ну ви, блін, дайотє (с) ))

            • Тера2018-08-07 18:50

              Порошенка. Кломоєц-ТВ вчора взагалі спозорився "на нєт" в погоні за сенсаціями. Ну вже обливаєте гімном - обливайте розумно, а не як тупаки

              • Тера2018-08-06 22:53

                Ви перебільшуєте, дуже перебільшуєте роль вашої цюцюрки

                • Тера2018-08-06 22:52

                  Відстав ти ) Давно в моді.

                  • Тера2018-08-06 21:54

                    Я рада за жінку. "Бабушкой" я би її не називала, бо "бабушкі" сидять біля під*їзду і звиздять. А ця жінка сама на себе заробляє - раз, працює, а не склала долоньки - два, соціалізована, а не ловить маразм в чотирьох стінах з телевізором - три, подобається чоловікам - п*ять, здатна закохати в себе чоловіка - шість. Респектуха їй. На таких рівнятися.

                    • Тера2018-08-06 21:44

                      Всі 4 гарні

                      • Тера2018-08-06 21:43

                        Бути бібліотекарем

                        • Тера2018-08-06 19:04

                          Ніколи не реєструвалася, власне, й думки такої не виникало.... але твоє питання навіяло мені, що "єщьо нє вєчєр"

                          • Тера2018-08-06 18:52

                            Будь-де. Не знайомилася, правда, в гінекологічному кріслі ))

                            • Тера2018-08-06 18:51

                              Хороші

                              • Тера2018-08-06 18:42

                                Ні в я кому разі! Балдій ))

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама