Відповіді Тера

  • Тера2018-08-18 19:22

    Не адвокатський, але дивлюся "Карнавал". Затягло - мама не горюй )

    Класний детектив:

    • Тера2018-08-18 19:15

      Безплатним навчання має бути для геніальних дітей. Платним - настирним і працелюбним. І взагалі заборонити отримувати вищу освіту тим, хто має середній бал атестату нижче "8"

      • Тера2018-08-18 19:11

        Симпатична

        • Тера2018-08-17 23:44

          Було, але п*яний базар я терпіти не можу, тому всі довгі розмови тільки на тверезу голову

          • Тера2018-08-17 23:43

            А шо у нього з пупом? Невдалий фотошоп? )))

            • Тера2018-08-17 22:58

              Взагалі не розумію, що ти тут робиш, просираєш свою молодість? В твоєму віці потрібно з друзями тусити, в подорожі їхати, усілякі майстер-класи відвідувати. А ти тут стирчиш і вибором шпалєрів заганяєшся. Інколи мені здається, що не мені 45, а тобі

              • Тера2018-08-17 22:55

                Любиш з інтернами возитися? )

                • Тера2018-08-17 22:44

                  Ні від чого не відмовилася, просто всього того вже не хочеться багато.

                  • Тера2018-08-17 22:31

                    Я майже завжди так втомлювалась донедавна

                    __________

                    кинути роботу

                    • Тера2018-08-17 22:18

                      Нічого, сама повертайся)

                      • Тера2018-08-17 22:18

                        З розумними молодими - так.

                        • Тера2018-08-17 20:23

                          це міф, що він багато тягне. А оскільки він вмикається від сили місяць-півтора в рік - ціна на електроенергію, витрачену кондиціонером, взагалі не обговорюється

                          • Тера2018-08-17 20:20

                            Людина, яка не вчилася у ВУЗі багато в своєму житті не відчує і не побачить. Ну і бути серед розумних в юному віці - це краще, ніж бути серед лоботрясів, - так думають батьки. І останнє і головне: вища освіта, на думку багатьох людей, - це шлях до хорошого життя. Тут у нас не Америка, де все можливо і без освіти. Української мрії поки що не виникло

                            • Тера2018-08-17 20:13

                              Ти хочеш, щоб ліки давали безкоштовно?

                              • Тера2018-08-16 21:28

                                Якщо говорити про стрічку наших питань, то частіше оху*ваю

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама