Відповіді Тера

  • Тера2018-09-15 20:42

    Шо у вас з зубами, хлопці, що ви всі манку їсте? ))

    • Тера2018-09-15 20:39

      Ти ж знаєш, чому пішла? Значить, саме ці умови потрібно обговорити. І ще: там тобі має бути краще фінансово, ніж тут. Якщо ні - нічого й починати перемовини.

      • Тера2018-09-15 20:34

        Задумуюсь. Виходить зрозуміти. Однієї ночі наснився цвинтар і над надгробками літало біле марево. Я злякалася і прокинулась. Серце відчуло біду, але гнала від себе ту думку... Подивилася на годинник - 3 ночі, а вже в 3 години дня раптово помер тато. Мені тоді було 39 років, сестрі - 32. Пройшли роки, перш ніж ми змогли вголос вимовити слово "тато". Тому я ненавиджу свою інтуїцію і свої сни. Ніколи нічого хорошого не віщувало.

        • Тера2018-09-15 19:28

          Мудра жінка померла рік тому.

          Ти, Саня, колись постив питання про почуття гумору і в ньому ж відповів, що в твоїй сім*ї ніколи не жартували. Я з цього приводу сильно тобі співчуваю, бо людина без гумору - це тяжка людина в спілкуванні. Там, в тому питанні, я тобі відповіла, що гумор і жарти - це велика частина спілкування в моїй сім*ї. Так от розшифровую для бураноффих: моя бабця була жартівниця і про яйця - то жарт.

          А ще питаєш, чого від тебе жінки шарахаються. Бо ти дерев*ний, як вЕлончель ))

          • Тера2018-09-15 19:23

            Сусід мій відомий в місті адвокат розчинився у внучці. Такій любові між внучкою і дідом позаздрить будь-хто. На курку він не схожий. Він схожий на того, кого з великою повагою і любов*ю згадуватиме вся сім*я. Розумний, чуйний, сильний - справжній дідусь.

            _____________

            Розумію, що категоричність - це про мене у твоєму питанні про елітного Ноябрьова і що моя думка про курку тебе не сильно хвилює. Але разом з тим, дідусь, який віддає себе внукам - це правильний дідусь. Я такого пам*ятаю дідуся. І люблю його й досі, хоч його давно немає. І мама моя пам*ятає такого ж дідуся, який крім того, що був шанованою людиною в громаді, ще й справжньою опорою і втіленням любові для внуків.

            • Тера2018-09-15 19:12

              Згідна.

              • Тера2018-09-15 19:12

                Добре було би порахувати їх. І порівняти з тими, хто навіть не підійшов. Оті, хто не підійшов - і є адекватні українці. Хто рвав пиріг -совки, ті зможуть й з транспарантами вийти "Путін ввєді вайска". Думаю, адекватних в рази більше. Невсеремось.

                • Тера2018-09-14 22:07

                  Буранофф засц...забоїться зустрітися))

                  • Тера2018-09-14 21:57

                    Я їх боюсь)

                    • Тера2018-09-14 17:57

                      Блядувати, шо ж іще залишається нещасному мужику

                      • Тера2018-09-14 17:49

                        Любомир Гузар, Семен Глузман, Мирослав Попович, Ліна Костенко... та великий список можна скласти.

                        • Тера2018-09-14 17:33

                          і знову виправдовується чоловіча підлість. Перепрошивку програми вони повинні зробити, перезагрузку свого життя. Піздьож. Якби це було правдою, то брали би в руки онуків і перезагружалися разом із ними, виконували б свою програму заново. А так просто тупо шукають нову бабу.

                          • Тера2018-09-13 21:01

                            Краще Львова каву варять тільки в Ужгороді. Пив ужгородську каву?

                            • Тера2018-09-13 19:56

                              Хороше виховання

                              • Тера2018-09-13 19:55

                                Якщо для курця гроші - це мотивація, тоді кине. Якщо ні - ніколи.

                                Скільки зараз коштують твої цигарки?

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама