Думають, хтось бухнеться на коліна і буде благати не йти )
Я не знаю, що послужило приводом до цього питання, тому відповім просто: ні. Нічого не заважає.
Ну ще давайте одиноких оголосимо хреновими. На мою думку, одинокими взагалі лишаються найкращі екземпляри людства. Ти он глянь - жінка і красуня, і розумна, і начитана, і освічена, і цікавий співрозмовник, і активна, а одна. І таке часто-густо і на кожному кроці. Чому? Бо занадто хороша.
Ти йшов майже 97км/год. На трасі. Це нормально, це ж не в місті. А шо ти від мене хотів? Я на трасі більше, ніж 120 не їду, але це траса. 60-70 - в місті, але буду триматися 50-ти, бо з кінця вересня нові правила.
23. Я не знала, що це на швидкість, відволікалася на завантаження, поки не почула, що воно тікає
Є. Одна колега дуже дивно п*є чай: голосно сьорбнула, дуже голосно ковтнула, наче в неї якась непрохідність і застогнала. І так поки не вип*є всю чашку: сьорбнула-ковтнула-застогнала.
Тому я й люблю читати, а не дивитися відео. На гамно зійшла, поки дослухала до слова "вазьмітє карандаш".... Бля, я би до того часу вже на всі питання відповіла, якби читала. Для яких тугодумів записують ці відео? Як можна так повільно і нудно говорити?
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі