Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Не знаю я за корми. Моя жере рибу, сир, яйця, молоко, сметану, хліб, картоплю і обрізки м*яса, коли щось роблю м*ясне. Такий у неї "корм"
Не знаю, шо воно там оголосило, але гуртова ціна на картоплю тепер та ж, що і рік тому. А по кг якщо купувати - вдвічі дорожче.
Гроші були, підведення газу не було. В Росії багато де немає підведення газу взагалі.
Настільки рідко пересолюю, що й згадати не можу, коли це останній раз було. Частіше недосолюю, а сіль ставлю на стіл, кому прісне -прошу дуже
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі