Вітаю! Як святкує мама? )
Я колись обрала принициповість. Не скажу, що це просто. Це тяжко. І на все життя. Стосунки не поновляться.
А я просто не бачила їхні платіжки, не наїжджай.
І шо за манера оговорювати мене тоді, коли мене немає? )))
Як мінімум здивуюся сама собі, що не розгледіла сутності. Працювати - я їм друг, розділити радість весілля - ні. Буду сердитися сама на себе, що в такому віці ще помиляюся в людях
Хто шо розуміє під розвитком. Немає єдино вірного шляху для всіх. Хтось за життя навчиться просто слухати і чути, що йому намагаються донести - і це вже велика робота над собою. А хтось вивчить 10 східних мов і буде почуватися так само - офігенно розвинутою особистістю).
У нас взагалі вже берегів не бачать. Я недавно порівняла ціни в київському "Вайкікі" і турецькому. Здуріти можна.
Играть!
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі