Ой, це заразно? ))
Хамство ні в якому виді не підтримую. Глашатай Коломойця берегів не бачить. Набрид він вже, правда...
Чесно кажучи, мене його питання трохи злякало....вірніше те, про що я після нього замислилася. Уявляєш, я вже давно не намагаюся подобатися. Жінка в мені померла, чи мені люди не цікаві.... чи як це називається?
До речі так - цю думку зараз посилено мусують в медіа: ми погані, тому у нас і забрали. Вигідна позиція. Як відомо, це такий психологічний тиск, простими словами "Назови тричі людину свинею, і вона почне рохкати". Дуже багато людей вірять в цю дурню про те, що ми херові, а всі, хто прийшов нас вбивати - хороші.
У мне враження, що Супрун давно не була в наших лікарнях. І плутає їх з американськими. Ну і, мабуть, неправильно розуміє свої обов*язкіи - не розвінчувати міфи, а запровадити страхову медицину. Без того всі її виступи - просто висери.
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі