Рано, чи пізно це з усіма стається вперше. І це говорить про те, що думки твої були дуже далеко від базару ))
Рано, чи пізно це з усіма стається вперше. І це говорить про те, що думки твої були дуже далеко від базару ))
Може, вона таку поведінку бачила, коли росла, може це модель поведінки її батьків і вона вважає це нормою.
Змовчу, де це буде мені вигідніше. Але можу і в лоб. Покірність - це не моє. Терплячість в собі виховую.
Нє ну щороку на парад 9 травня виходять все молодші і молодші ветерани. І нічого, що більшість із них самостійно вже не рухається. Все одно виходять і бравою ходою радують правнуків.
Рідко. А про заварні взагалі не пам*ятаю, щоб купувала. Взагалі ми на домашній випічці. Такі тістечка, чи торти їмо, коли гості приносять)
До речі, ти мене здивував, бо коли нас пригощають солодощами БКК, це завжди дуже смачно
По-моєму, ви перебільшуєте роль цього персонажу аж на такому - державному - рівні. Такі люди на подібних сайтах не підвисають.
Нам потрібно повернути функцію "приховати питання". З нею тут було зовсім по-іншому - приховав усі питання душевно хворих і спілкуєшся з людьми.
Та дурниця це все про стимули. Можна подумати, не буде стимулу - життя закінчиться. Ні, не закінчиться, будеш коптити небо стільки, скільки тобі написано.
"лішь би нє била Майдана" (с)
"...ми умрьом, как мученики, а ані проста сдохнут" (с)
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
все регионы Украины
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі