
_________________
ні, я п*ю ввечері каву тільки тоді, коли у мене плани на ніч. А так в обід - найпізніше

_________________
ні, я п*ю ввечері каву тільки тоді, коли у мене плани на ніч. А так в обід - найпізніше
Насолоджуйся, бо такий стан - це граничний стан перед великим знайомством. Як правило, так і буває: змирився, звик, навіть почав отримувати задоволення і тут хєрясь - палучі фашист гранату, на тобі стосунки, - наша пісня гарна й нова починаймо її знову ))))
Та прямо так і всі....Я взагалі про своє особисте життя не розповідаю. Тим паче про козлів 
"Міст" (Данія-Швеція) - 4 сезони по 10 серій. На 2 тижні не вистачить. Я, приміром, рота роззявила і поки хворіла 1 сезон за день подивилася.
"Молодий папа"
«Босх»
«Доктор Фостер» (не весь озвучений)
«Куртизанки»
«Лютер»
«Настоящий гений»
«Наши матери, наши отцы»
«Очень странные дела»
"Це ми" (This Is Us)
Для мене плюси і мінуси роЯлі не грають, тому як зроблять - так мені і добре. Мені би функцію "приховати питання" повернули - була би рада.
Ну я мала - шо тут крамольного? Але він взагалі не розглядався на роль кам*яної стіни. Мухи окремо, котлети окремо, Саня.
є обережні люди, в основному це жінки. Принюхуємося, придивляємося, пробуємо на зуб, спостерігаємо в різних ситуаціях і вже тоді дозволяємо собі емоції
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
в реальном времени
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі