Ой ну гарно.. 
В українській мові є поняття "фемінітив". Тому ми б*ємо козирем усі слова чоловічого роду: митець - мисткиня, менеджер - менеджерка і т.д.
ця німецькому навчить, а руська баба - вона зовсім інша
Ну чого ж ні про що? У тебе чітко прослідковуються теми. Правда, їх всього дві - перша, як правило, ватна. Друга - варіації на тему "Мнє баби нє дают".
Ніколи не збувалося) Вважаю це вигадками. Здійснити мрію може тільки купа зароблених бабок - і крапка. Нема бабок - хоч на синьку замалюйся, нічого не буде.
Ти б ще спитав, чому у колобка ніжок і ручок немає.
Вигаданий персонаж тому що. І вигадано йому було бути красивим безбородим чоловіком
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі