Тера2018-11-24 22:33Сто відсотків. Ще би ума, щоб на погане не скаржитися, не ображатися, а зробити правильні висновки
Тера2018-11-24 21:43Ну, якщо вже відчуваєш, що назріває, то вже ніякі мантри не допоможуть. Діставай з поличок калину-малину, пий.
Тера2018-11-24 19:56До книжок повертаюся, до фільмів, якщо всі кажуть, що класні, а мені з першого разу не зайшло, в одні й ті ж самі місця відпочинку...
Тера2018-11-23 20:33Хтось сміється з твого корита, яке ти гордо називаєш "авто", хтось - з секондхенду....Життя бентежне ))










Новенькі