Ну да, мені на роботі вже двічі так було - в грудні ставили вікна. Зате потім як різко стане тепо - відчуєш
Ну да, мені на роботі вже двічі так було - в грудні ставили вікна. Зате потім як різко стане тепо - відчуєш
Повір мені, заробітчани на державну пенсію не надіються. Бо в свій час не понадіялися на державну зарплату і поїхали шукати кращого заробітку. Зв*язок відчуваєш? За пенсією прийдуть ті, які хуї хотіли валяти в кабінетах, сидіти в теплі і добрі, обсирати тих, хто напрягається заради заробітків, і от вони хочуть мати пенсію огого....
Твій фельдшер має права? Хай сідає за руль і йому + водійську зарплатню за ці дні виїзду.
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі