Думаю, ні. Принаймні гості не жалілися
Смачно і достатньо. Не розумію, нащо готувати мало? Тоді взагалі не потрібно заморочуватися і ставати до мартену. У мене є знайома - вона ліпить всім по порції пельменів, чи там пече 10 пиріжків, чи тушкує 1 тарілку капусти. Я знаю її досить довго і досі не можу звикнути до цих її кухонних перфомансів. Це людині не в падлу місити тісто, ліпити і щоб вистачило всього на раз і то впритик? Та я махала такі муки. Я розумію так: вже якщо заморочуватися тими пельменями і витрачати на них півдня, то стала, наліпила два відра, наїлися від пуза, заморозила відро - і свАбодна )
Саня набирається сил і з цими новими силами знову візьметься виймати нам мозок )
Направ свою енергію і допитливість в русло, яке буде пробуджувати душу й серце, а не підіймати чорну піну з дна. Залиште дно Ґенику.
є формула, я вже її бачила. І по ній виходить, чим більша пенсія, тим більша сума надбавки
в реальном времени
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в онлайн режиме
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
3
Новенькі