отак і ходять
Я якось розмежовую вічно незадоволених і роздратованих. З роздратованими легше: подразник прибрали і все встає на свої місця. З вічно незадоволеними складніше, бо це спосіб існування.
Ми в курсі. Сестра з чоловіком якогось року хворіли - жесть. Думали, потруїлися, викликали лікаря і лікар постав їм цю хрєнь, а не отруєння.
"Я тебе терпіти не можу... розумію, що нахуй послала, а придертися ні до чого" - з реальної розмови.
Пошли інтелігентно, але, щоб зрозуміли напрямок
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
3
Новенькі