За умови, якщо буде говорити менше, ніж це потрібно і думати про свою репутацію.
За умови, якщо буде говорити менше, ніж це потрібно і думати про свою репутацію.
Все добре, а нащо "Сім сорок" підставили в відео? Там таке "Сім-сорок", як я балерина
Ненавиджу валятися. Але якщо вже вкладає, то лежу, поки не попустить. А як тільки попустило - встаю і йду.
Ми живемо в період великих змін. Висновки роблять по результатам. Дай Бог дожити до висновків.
Ти якийсь справді темний, не вірила, коли таке тут казали, але ну справді, постити херню, дупля не нарізаючи в темі - це ознака беспросвітної темноти
Хм... у мене мама і сестра блонди. Розумні обидві. У мами взагалі всі учбові заклади з відзнаками і золотими медалями, там не голова, а комп. Так що міф про тупих блонд - це просто міф
У мене таке враження, що він вміє падати, мабуть, професія така. Бо занадто швидко зреагував і дуже легко це зробив, наче був готовий.
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
все регионы Украины
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі