От паразити.
По тридцять що? Євро?
Я навіть не знаю ціни, раз купили десь в листопаді на початку - і все, яблука краще йдуть. Гранату купила тиждень тому - досі валяється.
Но-но-но ))) Жодного! Правда, сьогодні відкрили один, щоб карамельки повиймати. З*їла 3. І все.
Або на батареї, або під ковдру шиється. Сьогодні моя де завгодно, тільки б подалі від мене ((( Вона мене більше не любить
Та заради Бога.....думаю, їй не так важливо нам щось доводити. Нещасних на проекті немає взагалі, у всіх все добре з головою.
"Это я - Эдичка" Лімонова. Я її прочитала десь в 20 років і вона для мене була відкриттям. Я зрозуміла, що книга може бути не тільки джерелом чогось доброго, розумного, вічного, вона може бути не тільки основою освіти і насолоди, а може бути відображенням об*єктивної дійсності в усій її "красі". З моменту прочитання "Едічки", література перестала бути для мене чимось зразковим, але і менш значимою не стала.
Та прямо для крупних... Де ти тих крупних бачила? Дрищ метр 60 в прижку - то не крупна порода ))
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі