Відповіді Тера

  • Тера2018-12-25 13:22

    Я тут недавно вітала свою тьотю з ювілеєм ну і, звичайно ж, бажала всього-всякого багато і довгих років здорового життя. А вона мене у відповідь розсмішила, каже: "Я знаєш, яку молитву собі придумала? Я кажу: "Господи, дай мені здоров*я дожити до того часу, щоб побачити кінець всім цим недолюдям"".

    Чим не святкові прохання? ))

    • Тера2018-12-25 11:43змінено

      У нас теж зима, тільки ми не гуляли, а їздили з кішкою до лікаря на чергові уколи. Тепер вона зашилася в якусь шафу, не можу знайти

      • Тера2018-12-24 22:20

        Шось у тебе в кучу коні, люди

        • Тера2018-12-24 22:19

          Якщо ти це помітила і зрозуміла - не обов*язково

          • Тера2018-12-24 21:55

            • Тера2018-12-24 21:46

              Фубля, я такого ніколи не зустрічала

              • Тера2018-12-24 20:54

                Багатьох теплотою обдає, бо були молодими і їм і так було добре. Я ж з Радянського Союзу пам*ятаю тільки дебілізм. Що характерно, вже дитиною цей дебілізм помічала. Правильно кажуть - від виховання все залежить, не важливо де тебе виховали, важливо хто. Мій дід багато всього цікавого обговорював з батьками, а я вуха розвішувала і тихенько слухала.

                • Тера2018-12-23 20:58

                  От я народилася пізно ввечері, майже вночі. Будуть вітати вночі - в глаЗ прилетить

                  • Тера2018-12-23 20:36

                    До нас - Томос, до тебе - маразм

                    • Тера2018-12-23 18:47

                      Я українка, до чого мені китайські прикмети?

                      • Тера2018-12-23 18:46змінено

                        Коли в Борисполі зрозуміла, що моій валізі приробили ноги

                        • Тера2018-12-23 18:44

                          • Тера2018-12-23 18:40

                            Поняття зеленого не маю

                            • Тера2018-12-23 18:22

                              Нагадав давно забуту музику)

                              Кайф від життя отримуєш тільки в юності, коли не все ще спробував, коли живеш в щенячій радості від кожного дня, коли вранці не встаєш, а зриваєшся з ліжка і вже радісна - просто від того, що попереду ще один день, який принесе торбу щастя, коли окриленість відчуваєш від усього, що з тобою відбувається.

                              Тепер не то пальто.

                              • Тера2018-12-23 18:16

                                А яка різниця? За гроші що - не дебіли?

                                Тут колись була одна женЬщіна, яка в часи Майдану рвала на собі тєльняжку за тітушок і казала (точно слово в слово не пригадаю, але зміст наступний): "Рєбята хоть денех заработалі, а ваші дєбіли на Майданє за просто так стаялі"

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама