Я тут недавно вітала свою тьотю з ювілеєм ну і, звичайно ж, бажала всього-всякого багато і довгих років здорового життя. А вона мене у відповідь розсмішила, каже: "Я знаєш, яку молитву собі придумала? Я кажу: "Господи, дай мені здоров*я дожити до того часу, щоб побачити кінець всім цим недолюдям"".
Чим не святкові прохання? ))








Новенькі