Ага, появилось жежание задушить котят и покататься на яхте, как тогда.
До мене підійшла "дама" біля магазину - каже "ізвініті но ні моглі би ви купітє мнє кофє" (дивно вдіта в якийсь набір не по погоді з бувалого одягу і перший раз таку на районі бачу) - на фоні вибухів. Березень чи квітень 2022
я- нема налічки - вибачте, відвернувся, трохи відійшов (реально не було, тільки картка)
- так там банкомат за домами
я- (О_о) я не буду витрачати на це час
- не хотите помочь! так и скажите! (повишаючи голос)
я- йдіть куди йшли (ну майже так).
Ти купила не кави, лайк.
P.S. "було" - НЛО, а я наказываю, жестко наказываю.
Это нормально для части землян.
называется Антропоморфизм.
Кстати у меня есть камушек, ему одиноко и он ищет хозяина.
Не хочешь приобрести долларов за 200?
А як же котики і собачки, хомячки і всі інші животные невинні?
не підтримую.
В Бога вірять, люди з пустотою, яка не заповнена собою. Це добре і нормально.
Мені нармальна - я увлекательный сам в себе.
Не знаю.
так бУхало, я аж не обісцявся. 
певно крабовий салатік закажу.
Вітати треба щиро.
обнімухи.
Обнімуха тебе, не знайомий чувак, з новим роком.
Можу скупатися вологою сарветкою.
І світло добути з сівшої батарейки.
в реальном времени
в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі