Про яку свою ориентацию ти мелеш тут?????
блядь,..ви насправди думаете що Вам хтось повирить в цю ахинею?????
Про яку свою ориентацию ти мелеш тут?????
блядь,..ви насправди думаете що Вам хтось повирить в цю ахинею?????

сцуко,.
, но я не умею!!!
я хочу себе 10 миллинов "плюсиков",..но,.ни одного до сих пор не поставил. Ибо- неумею (или нах нужно)
Ми прийшли до музею з нею та двома її дітьми. (с) = вас було ЧЕТВЕРО,так??
"вам чотори безкоштовних квитків? (с) = вси погодились,так??
і з мене нічого не взяли. Жах взагалі!(с) = справди ЖАХ!! Ни з кого не взяли,...ЖАХ!
Залишайся нв УкрХоми! Нахуя воно тоби потрибно,..вирши якись,диптыхы?((
плюнь!

в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі