Звиздуну.
вин таке любить
"зашились"! 
и хочуть "подарувать" тоби "найдену " цноту!!
Це мени по секрету сказали дви жиночки тут. (тильки тссс,не здай мене)
розумиеш,що ставиш Зоряна в скрутне становище??
ВИ -НЕ ПАРА!!!! (вин зараз так думае)
1. Вона прийшла з роботи, Ти -зварив борщ. Навищо мени таки уяви, и - де я там Е?
2. Вона працюе, ти -ЛЕДАЩО! ( мене там також нема)
3. смачного!. Серветочку ий подай!!
Все буде добре!!!!
Бажаю всим ....(скильки всього хочеться сказать та побажать,але впевнений,що дурнЯ якась вийде. При ций ситуации((....
Повирте,що дуууууже скоро прийде той час,що кожний аеродром в Украини цивильнои авиации запрацюе и ВСИ будемо литать куди захочемо и з радистю поветатись до Украины!!!
Все буде ДОБРЕ!
З наступачим НОВИМ РОКОМ ВАС, дороги мои!!!
Готуюсь)
але повир....сьогодни з моря..десь 1000-1100 метрив проплив. воде- молоко,як кажуть) Повитря.сонекчо и не жарко. Гадаю,це тришки "шикарнише" твого салону)
З настпаючим!
А ось у Додика,..по його розказам - чорне густе волосся!!:
даже заздрю йому(
в реальном времени
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі