ще 2.5 років будеш лизать жопу сраній кацапні з лєнінграду??
вітаю,гівно, з цим вибором!!!
ще 2.5 років будеш лизать жопу сраній кацапні з лєнінграду??
вітаю,гівно, з цим вибором!!!
Фотографу віл бога,в чи є хоча б 1на світлина???
чи рульки
чи катамарана
чи книги твоєї
чи тебе
чи неперевершених з карколомії світлин
піздоболіщє!!!
Пішов нахуй,черешня мамина!
хватить клянчить гроші в неї! йди зароблять,трутень!!!
"ти" та "може скинимося" - слова АНТОНІМИ!!
що ти несеш,баран? Добре хоч мама цього не бачить(
Як же ж ти заєбав уже!
катамаран кацапні потопив????
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі