В кофе главное что???
Место, где его пьёшь... И конечно... С кем...
Дожились. Пролетел самолет, а я прям замерла(
"Приходимо в цей світ без нічого і залишаємо його ні з чим. А решту часу сваримось за все".
Те що схуднеш, то не страшно. Головне не заблукати десь і шкоди собі не заподіяти. Бережи себе і все добре зваж і обміркуй. Не поспішай.
Все. Приїхали.( Яке ж воно мерзенне 
Чего-то на ум пришло "Конан варвар". Арни там хорош.
Сьогодні мені зварили і пригостили дуже смачною кавою. Варити каву треба вміти. Зайвий раз упевнилась в цьому.
Воскресне й Україна! 
ХРИСТОС ВОСКРЕС! Ця новина завжди мене надихає жити та діяти у будь-яких ситуаціях. Зло приречене і програло тисячі років тому!
Схоже на це. Я вже нікому не вірю.
Ті, у кого є мізки і зв'язки, йдуть в бізнес. Ті, у кого є мізки, але немає зв'язків, йдуть в науку. Ті, у кого є зв'язки, але немає мізків, йдуть у політику.....
в реальном времени
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі