Мою мало бы изменил. Могу повторить ответ Люды
Якщо ніхто не відбере, то їжи приппасла багацько. З опаленням складніше. Грубки в мене нема. був би жив батько мій, може склав би. Він добрі пічи клав. А винаймати когось... Діло не в грошах. Хлопці би піднапряглися та оплатили. й місце є. Але димар-труба... усе ж сто років, як порушено. Та і потому... хто дасть гарантію, що добру піч складуть?Якщо дім Андрія буде цілий, туди переїду. він все одно опалювати його буде. А так... збираюсь зимувати економно. Чаю наробила с 2015 року багато))) Та й Сид каже, що треба "грілку" шукати десь
Якщо постійно говорити, можна перестати чути один одного. Іноді погляд, посмішка, дотик можуть сказати більше за слова
Будь-яка жива мова розвивається шляхом новоутворених та запозичених слів. Не подобається? Не вживай. Тебе зрозуміють так, чи інакше
Дивлячись де купила, та в якій упаковці. Натільну білизну перу. Постільну шила сама, так що...сенсу не бачу
Если я живу, значит, это зачем-то нужно. Заслуживает-не заслуживает... Это чисто субъективное мнение. Объективно решается не нами
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі