Рада Данко2022-08-17 13:41Ти такий не один
Іноді страшно стає, коли починаю розуміти, скільки в мене того зла!
Рада Данко2022-08-16 23:09Лайк і в неті і в реалі - лише сигнал. А реакція на сигнал у кожного своя
На усіх лайкнувших одружуватися ? Життя не достане))
Рада Данко2022-08-16 22:08Ну, ми з подругою збирались 23-го посидіти "трішки". Потім подумали і... перенесли посиденьки на 21-22. Бо вже маємо досвід, коли дуже вчасно перенесли посиденьки з 24 лютого на 23.






Новенькі