Відповіді Рада Данко

  • Рада Данко2022-08-25 20:45

    Кава

    • Рада Данко2022-08-25 14:54

      Я вже три рази пила. Мабуть, за нього

      • Рада Данко2022-08-25 09:22

        У каждого свои критерии плохого отца/мужа

        • Рада Данко2022-08-25 09:20

          Влюбленность то такэ... химия. Пройдет-рассеется, как утренний туман. Ничего она пробить не может, кроме самолюбия.

          Полюбить попробуй.

          • Так!

            Теж хочу на їх концерт наживу

            • Рада Данко2022-08-25 08:48

              Поплакала, посміялась, знов поплакала... Відібрала в кішці мишу. не розуміє тваринка, що я їх НЕ ЇМ!

              • Рада Данко2022-08-24 20:17

                Все буде добре!

                • Рада Данко2022-08-24 19:43

                  • Рада Данко2022-08-24 19:38

                    Сначала скажи - ЧТО ТЫ УПОТРЕБЛЯЕШЬ?

                    • Рада Данко2022-08-24 19:30

                      З ТОГО боку? ТАК!

                      • Рада Данко2022-08-24 14:11

                        Київ

                        - Альо, а ніхто не забув, що скоро мамин день народження?

                        Одеса

                        - Я шо такі да, похожа на скліротічку ? Канєшно помню !

                        Херсон

                        - Я хочу до мами на день народження ! Але ще не знаю,чи зможу ...

                        - Зможеш. Я зміг і ти не гірший !

                        Донецьк

                        - А мене, що знову не кличете ?

                        Одеса,з іронією

                        - А... Кармілєц ...

                        Донецьк ,знічено і винувато

                        - Ну ляпнув дурницю, то що - вічно будете нагадувати ?

                        Харків

                        - Ну єслі б кой хто не ляпав дурниці, то може над деким і ракетами не ляпало б...

                        Вінниця повернувшись до Донецька

                        - А як же нова мамка, до якої ти втікав ?

                        Донецьк зітхає.

                        Луганськ

                        - Скільки вже можна докоряти ? Я навіть паспорт український, майже склеїв !

                        Тернопіль

                        - Дайте я тому сєпаратісту у писок парадичкою вріжу !

                        - Тихо, розходилися,як маленькі. Що ви срач розвели , між собою, наче у вас росіяни живуть ! То який подарунок мамі зробимо ?

                        Крим

                        - Я можу салют. У мене останнім часом, здорово гарно салюти виходять!

                        Чорнобаївка :

                        - Ой, тримайте мене шестеро! Що ти у тих салютах тямиш !

                        Буча

                        - Я квіти подарую. У мене тут цілі поля соняхів. По ходу, ті придурки,таки клали у кишені зерна !

                        Львів

                        - Я мамі зроблю ранкову каву. Міцну. З шоколадом .

                        - Окей, тоді з мене торт до кави !

                        - А я подарую мамі усмішку. І новий анекдот. До речі ,ви чули новий анекдот про те як Путін і Шойгу...

                        Біла Церква,нервово перебиває

                        - Та осточортіли твої анекдоти про те Шойгу ! Я їй пісню подарую.

                        Маріуполь

                        - Я мамі молитву і віру подарую. Вибачте, що так скромно , але мої ( схлипує ) тепер по всій Україні. І вони вірять і моляться, як ніхто !

                        - Нічого, братику... Все буде Україна. Наступного дня народження ти їй знаєш який класний подарунок зробиш - відродишся !

                        Маріуполь ,замріяно

                        - І діток по моїх вулицях у візочках будуть катати ...

                        Одеса, розчулено

                        - Ага... І на моїх пляжах, наступного року ,буде повно людей...

                        - І всі повернуться додому ...

                        Бахмут, гірко зітхаючи

                        :- Не всі... Але я їх всіх запам'ятав ! Чесно !

                        Крим, тихенько ,тонким голосом

                        - А може, я мамі на день народження моста того,ну, ви ж зрозуміли ?...

                        Всі хором

                        - Цить! Сюрприза зіпсуєш ! 😉😊

                        Слава Україні!

                        Світлана Перч

                        • Рада Данко2022-08-24 14:05

                          Так хотілось відповісти у дусі Дорослої теми, але боюсь тебе злякати)))

                          • Рада Данко2022-08-24 09:06

                            Я не звикла до подарунків. Тому не чекала.

                            Поздоровляю тебе та твоїх рідних!

                            • Рада Данко2022-08-24 07:52

                              • Рада Данко2022-08-24 07:41

                                Молодший син зустрів в неті на сайті знайомств дружину. В листопаді буде вже 10 років.

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама